Résztvevők

Akik elvégezték az Alapképzést

I. csoport, 2014 október/ 2015 április – Nagyvárad

1. Ardai Erika
2. Bíró Orsolya
3. Boros Emese
4. Dakó Judit Éva
5. Dénes Éva
6. Erős-Joó Béla
7. Futó Márta
8. Lőrincz Andrea
9. Lupse Gabriella
10. Mikló István Boldizsár
11. Nagy Erika
12. Porsztner Sarolta
13. Simon-Szabó István
14. Vinczéné Pálfi Judit


II. csoport, 2015 július 6-8, OLTT, Nagyvárad

1. Antal Attila
2. Ardai Erika
3. Demeter Sándor
4. Forró Csaba
5. Forró László
6. Jakó Sándor Zsigmond
7. Kovács Péter
8. Lugosi Dániel
9. Orbán Csenge
10. Oroszi Magda
11. Vinczéné Pálfi Judit


III. csoport, 2015 július 10-12, Marosvásárhely

1. Albert Csilla
2. Bakó Mária
3. Becsky Borbála
4. Botos Noémi
5. Ceu Csilla-Timea
6. Cosma István
7. Fülöp Csilla
8. Kislaki Irma
9. Német Dalma-Gyöngyi
10. Varga Emese Melinda


 IV. csoport, 2015 november 20-21, Sepsiszentgyörgy

1. Bardócz Tünde
2. Bocz Ildikó-Rita
3. Bándi Zita
4. Dobai Edith
5. Handra Réka
6. Incze Hajnalka
7. Jakab Éva
8. Kinda Eleonóra
9. Kocsis Ildikó-Rita
10. Kocsis Virág
11. Molnár Erzsébet
12. Nagy Hajnalka


V. Csoport, 2016. február 15-17, Nagybánya

1. Bak Enikő
2. Hahn Ágnes
3. Kis Kasza Ibolya
4. Koros Erzsébet
5. Lakatos Katalin
6. Mészáros Erzsébet
7. Molnár Imola
8. Rigán Tünde
9. Szilágyi Ágnes
10. Tamasanné Orosz Éva
11. Tukacs Sarolta
12. Varga Juliánna


 VI. Csoport, 2016. április 4-6, Nagyvárad, OLTT

1. Balla Gábor István
2. Bak Enikő
3. Bak László
4. Besenyődi Attila
5. Bogya Kis Mária
6. Bogya Kis Ferenc
7. Bódis Ferenc
8. Czapp István
9. Csizmadia Ferenc
10. Fazakas Csaba
11. Filep Attila Csaba
12. Filep Ferenc Miklós Zoltán
13. Gáll Zoltán Zsolt
14. Kovács Zsuzsanna Tünde
15. Kövendi István
16. Miklós Csaba
17. Nagy Erika
18. Szűcs Imre
19. Tasnádi András Zsolt


VII. csoportot, 2016. június 29-30, Nagyvárad Partiumi Keresztény Egyetem

1. Bakos Szilárd
2. Bara Brigitta
3. Bara Tünde
4. Barabás Enikő
5. Matusinka Tünde
6. Nemes Lujza
7. Paniti Bianka
8. Tóth Andrea
9. Varró Anita


VIII. csoport, 2016. augusztus 29-31, Marosvásárhely

1. Balla Imre
2. Lakatos Gabriella
3. Les Júlia
4. Les Zoltán
5. Madaras Katalin
6. Márk László Gyula
7. Nagy Enikő Zelma

 


IX.csoport, 2017. május 2-4, Homorodfürdő

 
1. Beke Boróka
2. Bereczki Orbán Zsolt
3. Csíki Mákszem Lóránd
4. Lészai Lehel
5. Márton János
6. Oláh Mátyás
7. Oroszhegyi Attila
8. Szabó Attila
9. Szász Lóránt Levente
10. Vinczi Botond